وکیوم هامر

وکیوم هامر از نوع وکیوم های روغنی شرکت تولیدی صنعتی هامر چین ، تولید کننده برتر وکیوم های روغنی در کشور چین با کیفیت بالا و مناسب برای کاربری های خانگی، صنعتی و پزشکی .

پمپ وکیوم هامر چین در دو نوع تک مرحله و دو مرحله با ولتاژ تغدیه 220ولت تکفاز شهری توسط این شرکت چینی تولید و به بازار مصرف جهانی عرضه شده است .

وکیوم هامر

ویژگی ها و مشخصات پمپ وکیوم هامر

  • قدرت خلاء یا وکیوم بالا

هامر با توجه به کیفیت بالای تولید و با بهره گیری از از یک الکتروموتور تکفاز به عنوان موتور محرک وکیوم، دارای قدرت بسیار بالایی در ایجاد خلاء یا وکیوم دارد .

در مقایسه با محصولات اروپایی مشابه و وکیوم تولیدی شرکت Value  که بازار بسیار پر فروشی دارد، مشخصات و ویژگی های قدرت خلاء پمپ وکیوم هامر ، کاملا با نمونه اروپایی برابری می نماید .

  • مصرف پایین

با توجه به استفاده از سیم تمام مس با درجه خلوص بسیار بالا که منجر به کاهش تلفات حرارتی تا حد قابل ملاحظه شده، مصرف این وکیوم های روغنی تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داشته است .

به همین دلیل در کاربری های خانگی استفادهاز پمپ وکیوم هامر بدون ایجاد هیچ گونه خظر برای کنتور برق شهری تکفاز ، فاقد هر گونه اشکال می باشد .

لازم به تاکید است که این مصرف پایین و کاربری بالا هامر باعث شده تا طول عمر این وکیوم چینی با کیفیت تا حد قابل ملاحظه ای افزایش یابد .

  • طول عمر بسیار بالا

موتور تکفاز استفاده شده در وکیوم هامر، دارای استاتوری با سیم پیچ تمام مس می باشد و بلبرینگ ها و روتور با کیفیت آن باعث شده تا وکیوم طول عمر بالایی داشته باشد  .

همچنین محفظه فولادی بسیار با کیفیت ساخت بالای این وکیوم و پیستون بسیار با دوام استفاده شده در آن، باعث شده تا طول عمر هامر ، کاملا تضمین شده باشد .

  • تعمیر و نگهداری بسیار آسان

استفاده از مرغوبترین قطعات با کیفیت در تولید و با اتکا به خط تولید مکانیزه و با دقت بالا، باعث شده تا تعمیر و نگهداری از پمپ وکیوم هامر با کمترین اصطحلاک و هزینه به راحتی انجام گردد .

همچنین به جرات می توان ادعا کرد که با صرفا استفاده از روغن وکیوم با کیفیت بالا و کنترل مستمر میزان سطح روغن موجود در وکیوم، مدت زمانی بسیار طولانی را میتوان از هامر استفاده نمود .

  • راندمان بالا

میزان وکیوم در نوع پمپ وکیوم روغنی معادل 5  پاسکال یا 0.05 میلی بار در نوع تک مرحله می باشد که در نوع دو مرحله ای این میزان به 1-10*3 یا 0.003 میلی بار می باشد .

پمپ وکیوم هامر دقیقا در بهترین حالت و در موقعیتی بالاتر از شطح دریا، این مقادیر را به درستی پوشش داده و عملکردی بالا از خود نشان می دهد .

این راندمان و کارایی بالا صرفا مرهون استفاده از قطعات با کیفیت و کیفیت بالای تولید می باشد که هامر به خوبی آن را رعایت نموده است .

  • قدرت وکیوم

در نوع تک مرحله ای وکیوم هامر، از 4.2 متر تا 17 متر را با ولتاژ 220 ولت تکفاز پوشش می دهد و در نوع 2 استیج، از 2.5 تا 20.5 متر را در خروجی وکیوم خلائ ایجاد می نماید .

این به این معنی است که وکیوم تک مرحله ای 4.2 متر هامر، توانایی ایجاد خلاء برای محفظه ای با حجم 4.2 متر مکعب در ساعت را دارا می باشد .

  • گیج روغن شیشه ای

از مهمترین مشخصات و یژگی هایی که باعث افزایش طول عمر پمپ وکیوم در نوع روغنی می شود ، کنترل دائم میزان ظطح روغن در وکیوم می باشد .

پمپ وکیوم هامر برای سهولت استفاده و افزایش طول عمر وکیوم، گیج روغنی در محفظه جلویی وکیوم قرار داده که به راحتی سطح روغن قابل مشاهده بوده و سطح آن و میزان شفافیت را مشخص می نماید .

  • وزن سبک و حمل آسان

سطح کاربری وکیم نوع روغنی بسیار بالا و می باشد و به همین دلیل وزن کم از ویژگی های اصلی آن می باشد که در پمپ وکیوم هامر حداقل 6.5 کیلوگرم و در نوع 2.5 متری دومرحله ای، وزن این وکیوم به 17.5 کیلوگرم بالغ می گردد .

همچین برای سهولت در حمل و نقل آسان وکیوم، دسته با روکش پلاستیکی در بالای وکیوم تعبیه شده است که به آسانی حمل آن افزوده است .

همچنین استفاده از پوسته آلومینیومی الکتروموتور و محفظه آلومینیومی بسیار سبک و زیبا برای قسمت پمپ، کمک فراوانی به کاهش وزن وکیوم نموده است .

  • ورودی وکیوم

قطر ورودی پمپ وکیوم هامر برای اتصال به محفظه به منظور مکش و ایجاد خلاء، برابر با 4/1 اینچ و در برخی مدل ها 8/3 و 4/1 اینچ می باشد .

کاربری پمپ وکیوم هامر

برای کاربری های تخلیه هوا از کندانسور کولر های گازی ماشین، اسپلیت های خانگی و سیستم های سرمایشی مورد استفاده در سردخانه ها ، پمپ وکیوم هامر روغنی گزینه ای بسیار مناسب می باشد .

در مصارف دارو سازی برای تولید انواع دارو و ایجاد خلاء در محفظه های مورد استفاده در خطوط تولید ، بسیار کارا می باشد .

همچنین به دلیل وزن سبک و صدای کارکرد بسیار پایین، در کاربری های خانگی برای تولیدات صنایع دستی و غذایی سبک کاربری فراوانی دارد .

طب پزشکی سنتی نیز برای مکش خون در حجامت به دلیل وکیوم یکسان قابل ارائه در خروجی، بسیار از این پمپ استفاده می نماید .

در اتاق های عمل برای مکش به عنوان ساکشن و همچنین دندان پزشکی های نیز بسیار از این وکیوم پینی با کیفیت استفاده می شود .

اما شاید این بخشی از کاربری های مورد استفاده از پمپ وکیوم هامر هامر باشد که در بسیار صنایع از قبیل شیشه سازی و … نیز کاربری فراوانی خواهد داشت .

توان پمپ به عنوان وارد کننده مستقیم و نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش پمپ وکیوم هامر روغنی، توزیع و عرضه این محصولات را در سراسر ایران بر عهده دارد .

برای خرید و سفارش وکیوم روغنی hammer لطفا با شماره تماس 33951365 تماس حاصل فرمایید